Кав’ярня KavaVille

Кав’ярня KavaVille в Харкові на Олексіївській – місце вашої сили та натхнення. Ми готуємо каву з любов’ю до свого діла та з задоволенням робимо компліменти нашим гостям.

У нашому асортименті:

• кавові напої,
• гарячий шоколад,
• натуральний чай,
• авторські десерти.

Каву ми готуємо зі свіжообсмажених зерен KavaVille, тому перед купівлею продукції крамниці ви маєте змогу скуштувати новий смак, відчути аромат та післясмак.

Ми з задоволенням допоможемо визначитися з вибором, розповімо про особливості обсмажування зерен, як ступінь та спосіб прожарювання впливають на смак, аромат, насиченість готового напою.

На вас завжди чекає наш диво-столик із затишними кріслами. А панорамний вигляд із кав’ярні допомагає дати собі спокій від рутини, метушні та зробити смачну паузу.

 

Майстер-класи в KavaVille

KavaVille – більше, ніж крамниця кави та кав’ярня на Олексіївській. Тут відбуваються майстер-класи з розпису пряників ручної роботи, які проводить пряникова та кавова фея Наталя Рак.

На смачні заняття, що повністю захоплюють, залюбки збираються діти, із задоволенням приєднуються дорослі та відбуваються сімейні майстер-класи. Заходи проводяться з дотриманням чинних карантинних норм.

Приходьте до кав’ярні KavaVille – затишного простору, повного смаку самого життя.

 


Зателефонуйте нам: +38-050-235-03-91

Або залишіть Ваш контактний номер і ми Вам передзвонемо:×