KavaVille: ростерія та кав’ярня у Харкові. Тільки свіжообсмажена кава в зернах

Команда & Кав'ярня


Ми – Сергій та Наталя Рак – сім'я, закохана в каву.

Так усім і розповідаємо: «Спочатку була пристрасть: справжня, абсолютна, сильна – коли ані дня без міцної гарячої зернової кави!» Із цієї пристрасті виникла ідея, яка згодом стала сімейним бізнесом – KavaVille Coffee Roastery в Харкові.

У шоу-румі на «Олексіївської» на вас завжди чекає свіжообсмажена кава, і ми:

  • допоможемо вибрати сорт або бленд,
  • розповімо про особливості обсмаження,
  • підберемо дегустаційний сет.

Сьогодні KavaVille – це Coffee Shop та кав'ярня в Харкові. За затишним столиком із панорамним видом ви можете спробувати новий смак, а потім купити каву в зернах і взяти із собою частинку KavaVille – пакуночок додому або в подарунок.

Кав'ярня KavaVille в Харкові на Олексіївській – місце вашої сили та натхнення. Ми готуємо каву з любов'ю до свого діла та з задоволенням робимо компліменти нашим гостям.

У нашому асортименті:

  • кавові напої,
  • гарячий шоколад,
  • натуральний чай,
  • авторські десерти.

Каву ми готуємо зі свіжообсмажених зерен KavaVille, тому перед купівлею продукції крамниці ви маєте змогу скуштувати новий смак, відчути аромат та післясмак. Ми з задоволенням допоможемо визначитися з вибором, розповімо про особливості обсмажування зерен, як ступінь та спосіб прожарювання впливають на смак, аромат, насиченість готового напою. На вас завжди чекає наш диво-столик із затишними кріслами. А панорамний вигляд із кав'ярні допомагає дати собі спокій від рутини, метушні та зробити смачну паузу.

Приходьте до кав'ярні KavaVille – затишного простору, повного смаку самого життя.Процес & Результат


Смажимо – як для себе! Це наш головний принцип у роботі.

KavaVille – маленький бізнес, без великих запасів смаженого зерна. Отже, ваша кава в зернах завжди буде свіжою.

Ми працюємо з невеликими партіями сировини та контролюємо обсмажування кожного зернятка. Тому гарантуємо: ви купуєте якісну каву в зернах.


Устаткування & Клас


Наш головний помічник – машина для обсмажування зерна «Roaster&Roaster». Це професійний ростер бренду «R&R» (Туреччина). Компанія понад 15 років виробляє обладнання для великих та маленьких кавових виробництв у всьому світі.

І точно знається на своєму ділі. Кава по-турецьки – один з еталонних напоїв, визнаний дегустаторами та шанувальниками багатого смаку, щільної пінки та підбадьорливого аромату. Тому для ростерії KavaVille ми обрали надійного й розумного помічника.


Кава & Пряники


На самому початку був «Прянівілль» – творча майстерня з виробництва імбирних пряників. Тому у KavaVille на вас завжди чекають авторські десерти ручної роботи.

Коли наші відвідувачі кажуть «мені на подарунок», ми пропонуємо купити каву в зернах та сет пряників. Допомагаємо з пакуванням та порадимо, як піднести подарунок.

Також у нашому асортименті солодощів:

  • шоколадне печиво з тріщинками,
  • зефір ручної роботи,
  • меренги.

Ми приймаємо замовлення на кенді-бари до дня народження, топери для тортів та тематичні подарункові набори. Виконуємо корпоративні замовлення на пряники з логотипом.

Майстер-класи в KavaVille

KavaVille – більше, ніж крамниця кави та кав'ярня на Олексіївській. Тут відбуваються майстер-класи з розпису пряників ручної роботи, які проводить пряникова та кавова фея Наталя Рак. На смачні заняття, що повністю захоплюють, залюбки збираються діти, із задоволенням приєднуються дорослі та відбуваються сімейні майстер-класи. Заходи проводяться з дотриманням чинних карантинних норм.

 

Наша місія:


Зробити свіжообсмажену каву доступною кожному та сприяти підвищенню рівня культури споживання цього напою в Україні.


Зателефонуйте нам: +38-050-235-03-91

Або залишіть Ваш контактний номер і ми Вам передзвонемо:×